Wywiad Gospodarczy – Portal Wiedzy powstał w wyniku spotkania osób zainteresowanych tematem wywiadu gospodarczego, które po kilku intensywnych dyskusjach stwierdziły, że jest dobrym pomysłem utworzenie strony internetowej, na której podzielą się wiadomościami i własnymi przemyśleniami dotyczącymi przedmiotowego zagadnienia.

Mamy nadzieję, że dzięki stronie internetowej uda nam się nawiązać kontakt z osobami zainteresowanymi tym tematem, w celu wymiany uwag i doświadczeń oraz dyskusji o interesujących nas zagadnieniach.

Strona ta jest redagowana w zupełnie niekomercyjnym celu. Prezentowane teorie są przemyśleniami autorów opartymi o zdobytą wiedzę na temat wywiadu gospodarczego i dziedzin pokrewnych. Naszą stronę wspomagają również eksperci BWB Consulting, między innymi poprzez udział w tworzeniu artykułów.

Jeżeli nie zgadzacie się z naszym zdaniem, uważacie że prezentowane teorie nie są właściwe lub chcecie przedstawić własny artykuł, zaprezentujcie nam Wasz punkt widzenia, a my się do niego odniesiemy i poprowadzimy dyskusję w danym temacie, co z pewnością spowoduje poszerzenie naszej i Waszej wiedzy.

O nas

DESIGN: QUATTRO POR QUATTRO 2014 © WYWIADGOSPODARCZY.PL